Nafukovací zvířátka

Veškerá vyobrazená zvířátka včetně dalších z kolekce českého výrobce, můžete objednat u nás na kontaktech: kinca@kinca.cz nebo +420 603 248 877.

Nafukovací slon

Sice nemá chobot nahoru, ale věřte, že nafukovací modrý slon vám určitě přinese štěstí. Slon bývá označován jako symbol moudrosti, modrá barva zase vyjadřuje klid a koncentraci. Že ale budou vaše děti při hraní s naším modrým slonem v klidu a koncentrované, to vám však garantovat nemůžeme. Zároveň se ale můžete inspirovat u starověkých vládců, kteří slona považovali za jeden z nejvýznamnějších dárků. Nafukovací modrý SLON Libuše Niklové jistě udělá radost nejen jako dárek.

Velikost530x760 mm
Nosnostdo 20 kg
Materiálpolyvinylchloridová fólie
Tloušťka fólie0,3 mm
Hmotnost výrobku0,55 kg

Nafukovací Buvol

Je červený, když na něj sednete, tak píská a po celém světě ho oslavují pro jeho křivky. Nemluvíme ovšem o nějakém opáleném, dýchavičném, kulturistovi, ale o nafukovacím buvolovi designerky Libuše Niklové.

Červený buvol z Fatry Napajedla býval před několika desetiletími ozdobou mnoha dětských pokojíčků a spousta dospěláků si jistě vzpomene, jak se jim rozzářily oči, když ho poprvé nafoukli. Ty časy jsou zpátky, protože legendárního BUVOLA Libuše Niklové si můžete opět koupit. Buvol je opět připraven potěšit nejen vaše děti, jeho tělo obsahuje pískátko a již nyní vám můžeme garantovat, že kromě designové ozdoby získáte hlavně funkční (a bezpečnou) hračku. Tak vzhůru na buvola, přátelé.

Velikost580x630 mm
Nosnostdo 20 kg
Materiálpolyvinylchloridová fólie
Tloušťka fólie0,3 mm
Hmotnost výrobku0,45 kg

Nafukovací žirafa

Vysoká, s ladnými křivkami, která si vyžádala pozornost médií v centrech módy Paříži nebo New Yorku. To, po čem touží nejedna modelka, se splnilo nafukovací žirafě Libuše Niklové.

Ač postrádá typické hnědé skvrny, je žirafa z Fatry Napajedla jednou z nejznámějších svého druhu na světě. Proslulost ji přinesl promyšlený design, funkčnost a hlavně obliba u dětí. Nafukovací žlutá ŽIRAFA Libuše Niklové je zpátky a její ergonomicky tvarované tělo a bezpečný materiál zajistí nejen vašim dětem hodiny zábavy. Žirafa nemá pískátko.

Velikost1000x650 mm
Nosnostdo 20 kg
Materiálpolyvinylchloridová fólie
Tloušťka fólie0,3 mm
Hmotnost výrobku0,42 kg

Kontakt

  • Kinca, s.r.o.
  • Na konečné 50/2
  • Praha 4 – Písnice, 142 00
  • Pavel Rada
  • Tel.: 261 912 427
  • Mob.: 603 218 099